Dětské kanály zdarma!

Publikováno 13. března 2020

My v PODĚ sledujeme spolu s vámi vývoj kolem koronaviru v České republice. Rádi bychom trošku ulehčili situaci rodinám s dětmi, zasaženými dočasným zrušením výuky v českých školách.

Pokud zůstáváte doma s dětmi kvůli bezpečnostním opatřením, můžete si zpříjemnit strávený čas u vysílání PODA TV. Od 13. 3. spustíme prémiové dětské televizní kanály Cartoon Network CZ, Disney Channel, Nickelodeon a Nick jr., ať je můžete sledovat zdarma.

Třeba Cartoon Network je domovem oblíbených animovaných seriálů vašich dětí. Najdou tu skvělá videa zdarma, online hry, obrázky, aktivity a soutěže z kreslených seriálů. Disney Channel nabízí každodenní programový blok Disney Junior, který je určen dětem od 3 do 6 let a přináší spoustu zábavně-naučných pořadů pro předškoláky. Nickelodeon zabaví děti animovanou tvorbou a inovativními pořady, zaměřenými na každodenní život dětí. Nick Jr. je jako školka v televizi, ve které děti zažívají ta největší dobrodružství a spolu se svými hrdiny, ať již to jsou zvířátka, nadpřirozené bytosti, či jiné oblíbené postavičky, objevují ten báječný svět kolem sebe.

Pestrý televizní program tak pomůže zábavně a zajímavě naplnit nečekané hodiny volného času, které děti a rodiče mohou pocítit kvůli zrušení vyučování a mimoškolních akcí.

Naše Rozšířená nabídka bude platná až do 30. 4. 2020.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023