Další dávka free programů na Vánoce je tady

Od začátku prosince jsme pro Vás přidali do Základní nabídky 8 TV programů zdarma, ale to není všechno! Od 13. 12. 2021 do 31. 12. 2021 Vám jich naložíme dalších 14. Vaše Vánoce s televizní obrazovkou budou letos opravdu bohaté.

A co Vás čeká?

Vánoce jsou svátkem hlavně pro děti, proto ani u nás nebude chybět bezplatné vysílání právě pro ně. Nickelodeon je televizním kanálem pro děti a nabízí tu nejlepší zábavu v animovaném světě pro děvčata a kluky od 5 do 14 let, 24 hodin denně a v české verzi. Nick Jr. je tu pro dětičky od 2 do 6 let, které mohou 24 hodin denně zažívat ta nejúžasnější dobrodružství se zvířátky, nadpřirozenými bytostmi, oživlými traktory a dalšími postavičkami.

V balíčku volně šířených programů najdete i širokou skupinu programů CS (Film, History, Mystery, Horror). CS Film dopoledne zabaví děti od 3 do 12 let, po poledni spouští české a slovenské filmy pro dospělé diváky. CS History, jediná specializovaná televize v České republice, přidá dokumenty ze všech oblastí vojenství po čtyřiadvacet hodin denně. Těšit se můžete i na CS Mystery, svět záhad a paranormálních jevů, svět válek i zločinů, ale i konspirací a alternativní historie. Ještě dál Vás zavede CS Horror – ten v čase 00:00 – 6:00 přináší horory, mystery a fantasy tvorbu pro ty, kteří se rádi trošku bojí.

V HD rozlišení přidáme i Film Europe a Film Europe+. Oba programy vysílají filmové skvosty, představují prestižní snímky z filmových festivalů, ale potěší Vás i řadou filmů ze zlatého fondu české kinematografie.

Hned 5 programů přidáme z balíku vysílání MTV (Europe, Live, 00s, 90s, 80s). MTV Europe je nejznámější celosvětová hudební a zábavná televize a multimediální značka pro mladé. Přidejte se k více než 600 milionům domácností ve 162 zemích, které sledují různé hudební programy MTV a zpívejte, tančete a bavte se až do rána.

Česko-slovenská filmová stanice JOJ Cinema je typická exkluzivním, kreativním a originálním obsahem pro filmové fanoušky v Česku i na Slovensku. Filmy vysílané na JOJ Cinema nejsou přerušovány reklamou, tady si užijete film bez vyrušení od začátku do konce.

Nejdříve 8, teď k tomu 14 dalších. To je úžasných 22 televizních programů, o které jsme pro Vás rozšířili televizní vysílání zdarma, tak si tu nadílku užijte v klidu a vánoční pohodě.