Čtyři nové programy v PODA TV

Publikováno 8. dubna 2022

Od letošního dubna jsme opět rozšířili počet programů, které jsme zařadili do Základní nabídky. Najdete zde jak poučení, tak informace o aktuálním dění doma i v zahraničí.

Americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) má svou vlastní televizi a vy ji můžete sledovat s námi! Vysílá dokumenty, rozhovory s astronauty, tiskové konference, ale především starty kosmických sond či plavidel k ISS, manévry lodí v okolí stanice, a to vše v přímém přenosu! TV NASA vysílá živě třeba i výstupy kosmonautů ve skafandrech z paluby stanice ISS. V Základní nabídce ji najdete pod názvem NASA TV. Vysílání zahájil i televizní kanál NASA UHD americké kosmické agentury.

Pokud vás zajímá, co se právě děje v české politice, můžete sledovat aktuální dění v poslanecké sněmovně živě na programu Poslanecká sněmovna. Sledujte přenosy z poslanecké sněmovny (přímé přenosy jsou aktivní jen v době jednání poslanecké sněmovny).

Program UATV vysílá nejnovější zprávy z válkou zmítané Ukrajiny. Ruskojazyčný kanál státního zahraničního vysílání Ukrajiny je určený širokému zahraničnímu publiku a je navržen tak, aby z první ruky zprostředkoval celému světu objektivní, relevantní a zajímavé informace. Stanice přináší pořady výhradně vlastní produkce o dnešním dění na Ukrajině a jejích dočasně okupovaných územích, o průběhu ekonomických reforem, úspěších ve vědě a kultuře, o slavných ukrajinských a statečných současnících, o historii, úžasné přírodě a turistických trasách.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023