Nejen na Den dětí. Celý červen si děti užijí legraci s pořady zdarma

Publikováno 1. června 2023

Červen bude patřit dětem. Na své si přijdou nejen na Den dětí, ale celý měsíc. Bezplatně totiž získáte rovnou 4 dětské televizní stanice plné zábavy. Nemusíte přitom podnikat žádné další kroky, vaše programová nabídka se aktualizuje automaticky.

Stanice Nickelodeon cílí na diváky ve věku 5–10 let a v ranních hodinách o víkendu na nejmenší děti do 5 let. Nick Jr. se snaží zábavnou formou zaujmout a poučit předškoláky a kanál Nicktoons zase uvítají všichni milovníci animované zábavy. Na stanici JimJam se děti setkají se svými oblíbenými hrdiny ze seriálů.

Těšit se můžete třeba na seriál Hlasiťákovi, u kterého se pobaví celá rodina. Seznámíte se s Lincolnem a jeho deseti sestrami. S tolika holkami v jedné domácnosti to občas není jednoduché. Každá z nich je navíc úplně jiná a řeší různé problémy. Seriál však nepřináší jen bláznivé zážitky, ale také praktická poučení.

Celý měsíc vás na obrazovkách čeká také Spongebob v kalhotách, upovídaná mořská houba, která žije na dně oceánu a se svými přáteli prožívá legrační a často absurdní dobrodružství.

Oba pořady můžete sledovat na kanálu Nickelodeon.

Doporučujeme

DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v Česku
DSL internet: Zastaralá technologie, která dominuje v...

DSL je u nás nejpoužívanějším typem připojení, a to i přesto, že...

8. 8. 2023
Optický internet: Co to je a jak funguje?
Optický internet: Co to je a jak...

S rostoucími nároky na internet se lidé stále více poohlížejí po rychlém...

23. 5. 2023
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?
Předplacenka vs paušál: Co se vám vyplatí?

Srovnali jsme nejoblíbenější předplacené karty za rok 2022.

11. 5. 2023