Novinka

Závody Formule 1 exkluzivně na stanici Sport2

02.05.2019

Závody Formule 1 zavítají v květnu do Evropy, čeká nás 12. 5. Velká cena Španělska a 26. 5. Velká cena Monaka. Při té příležitosti vám nabídneme kanál Sport2 po celý měsíc zdarma! Udrží si Bottas vedení před stájovým kolegou Hamiltonem? Dokáže Sebastian Vettel snížit náskok vedoucích jezdců Mercedesu? Sledujte F1 s námi!

Aktuální situace ve Formuli 1

Kimi Räikkonen se v poslední Velké ceně Ázerbájdžánu potýkal s technickými problémy předního křídla vozu a startoval do závodu ze servisních boxů. Sice se mu podařilo dosáhnout na bod za 10. místo, nicméně na vedoucího Bottase už ztrácí 74 bodů.

Bez ambicí nezůstává Charles Leclerc, o kterém Lewis Hamilton říká, že je budoucí kandidát na titul. Po suverénním vítězství kvalifikace v Bahrajnu si v závodě jel pro své první vítězství. Bohužel závada na voze 11 kol před cílem způsobila ztrátu výkonu a mladík se musel spokojit se 3. místem. Spraví si chuť na svém domácím závodě v Monaku, kde může očekávat hojnou podporu fanoušků? Dočkáme se jeho prémiového vítězství právě tam? Sledujte 26. května v přímém přenosu.

Obhájí Lewis Hamilton loňské vítězství ve Velké ceně Španělska a dostane se v pořadí jezdců před svého kolegu Bottase? Mercedes má rekordní start do sezóny F1, získal double ve všech 4 dosavadních závodech a jasně vede Pohár konstruktérů před Ferrari a Red Bullem. Zopakoval tak maximální bodový zisk v úvodu sezóny stáje Ferrari z roku 1952.

Sledujte F1 na Sport2

  • 12. května Velká cena Španělska, závod startuje v 15:10 SELČ
  • 26. května Velká cena Monaka, závod startuje v 15:10 SELČ