Novinka

Více než 50 tis. klientů, nové TV programy

15.05.2015

Televizní služby zajišťujeme ve 28.000 domácnostech, pro které jsme aktuálně rozšířili nabídku o níže uvedené programy.

Více informací o ekonomických výsledcích zde.

Kino Barandov je tématický program zaměřený především na filmovou a seriálovou tvorbu. Stanice vysílá 24 hodin denně. Tento program je součástí Základní nabídky.


Barrandov Plus kombinuje pořady pro nejmenší diváky s evropskou i světovou dokumentární tvorbou. Dokumentům věnuje Barrandov Plus devět hodin vysílacího času, a to od osmé hodiny večerní do páté ranní. Ráno a odpoledne bude program každý den patřit dětem. Tento program je součástí Základní nabídky.


AMC
je určen především filmovým fanouškům, kterým přináší díla z celosvětově uznávaných filmových knihoven, včetně MGM, Paramount a Sony. Do konce května je program součástí Základní nabídky a poté bude přemístěn do Rozšířené nabídky TV Plus a Maxi.

Film Europe je evropský televizní kanál s výhradně Evropskou kinmatografií. Do konce května je program součástí Základní nabídky a poté bude přemístěn do Rozšířené nabídky TV Plus a Maxi.

Extreme Sport Channel je sportovní program, zaměřený na adrenalinové sporty jako BMX, skate, surfing, létání aj. Do konce května je program součástí Základní nabídky a poté bude přemístěn do Rozšířené nabídky TV Plus a Maxi.

Auto motor a sport je určen fanouškům automobilového průmyslu, kteří zde naleznou vše, co se točí okolo automobilů a motocyklů. Do konce května je program součástí Základní nabídky a poté bude přemístěn do Rozšířené nabídky TV Plus a Maxi.

Spectrum HD je vysílán ve vysokém rozlišení a přináší kvalitní dokumentární pořady sloužící lepšímu poznání světa kolem nás. Důraz klade na populární vědu, dobrodružství a cesty, historii, království divočiny a každodenní život. Program je zařazen do Rozšířené nabídky TV Plus a Maxi.

GOLF CHANNEL je jediná televizní stanice, která vysílá golf 24 hodin denně. Do programové nabídky bude zařazena během následujícího týdne.