Novinka

Dárek už teď? Nabízíme balíček programů HBO na celý prosinec zdarma.

27.11.2019

Nadílka nemine stávající uživatele PODA TV služeb. Ke všem televizním tarifům získáte od 1. prosince balíček HBO na měsíc zdarma.

HBO si neodpustí na Vánoce zařadit řadu pohádek, filmů pro děti a romantických komedií. Hlavní program HBO nabídne o Štědrém večeru animovanou hororovou pohádku Ukradené Vánoce Tima Burtona, později večer Alenku v říši divů nebo další rodinnou fantasy Koralína a svět za tajnými dveřmi. Na první Svátek vánoční nasadí dobrodružnou fantasy Čarodějův učeň s Nicolasem Cagem v hlavní roli a taky českou loutkovou pohádku Fimfárum – do třetice všeho dobrého. Těšit se můžete i na komedii Fotři jsou lotři. Na druhý Svátek vánoční můžete počítat s animovanou komedií Shrek: zvonec a konec. Čekání na Vánoce si můžete zpestřit napětím u úspěšného špionážního seriálu Bez vědomí z doby těsně předrevoluční z dílny Ivana Zachariáše, tvůrce neméně napínavé série Pustina.

HBO, to jsou ty nejlepší pořady bez reklamy. Filmy, seriály, dokumenty a originální produkce 24 hodin denně! Vyzkoušejte si HBO v prosinci zdarma a bez závazků a pak se sami rozhodnete, jestli vás naše nabídka zaujala.