Novinka

I v listopadu pokračujeme ve free vysílání pro rozptýlení a lepší náladu

27.10.2020

Víme, že to nemáte snadné. Vládní opatření, děti doma… Chceme vám spravit náladu, a tak jsme se rozhodli pokračovat v rozšiřování volně dostupných televizních programů. Od 1. do 30. listopadu 2020 nabízíme celý měsíc zdarma populární TV programy, které Vás jistě potěší.

Využijte čas strávený domova a zhlédněte dlouho odkládaný film nebo seriál, pusťte dětem pohádku, pokochejte se přírodou u zajímavých dokumentů. Pustit si můžete Disney Channel, Spektrum, National Geographic nebo NG Wild.

Nenechte si ujít na Spektru třeba pořad Expedice se Stevem Backshallem. V tomto seriálu, s kterým procestujete celý svět, můžete sledovat Steva Backshalla, trojnásobného laureáta ceny BAFTA, dobrodruha a znalce divočiny. Steve putuje za novými objevy a zážitky, které dosud ještě nikdo nezažil, na úplně neznámá místa. Během svých deseti nevšedních cest pokoří takové horské velikány, na které ještě nikdo nevylezl, najde stopy po formách života, jež byly dosud pro vědu naprosto neznámé, setká se s domorodci a posvítí do jeskyní, ve kterých miliony let panovala absolutní tma.

Diváci Disney Channel jsou kluci a holky předškolního věku, ale stanice je vyhledávaná i dětmi školou povinnými. Představuje tu nejlepší rodinnou zábavu světoznámé společnosti Walt Disney. Zkuste jim během sledování dělat společnost!

Dobře se bavte a zůstaňte zdraví!