Novinka

Další porce zábavy nejen pro děti!

17.03.2020

Kvůli situaci kolem koronaviru zůstalo v Česku přes milion dětí doma. Možnosti, kam s nimi nyní vyrazit, jsou omezené, a i vy rodiče potřebujete na chvilku vydechnout. K prémiovým dětským televizním kanálům Cartoon Network CZ, Disney Channel, Nickelodeon a Nick jr. přidáváme do naší nabídky další 2 dětské programy zdarma.

Ode dneška až do 30. 4. můžete sledovat kanály JimJam a Minimax zdarma.

Pro dospělé diváky přesouváme do 30. 4. 2020 do bezplatné nabídky programy National Geographic a National Geographic Wild, oba v HD rozlišení.

JimJam vysílá 24 hodin denně především pro děti předškolního věku. Pořady na JimJamu povzbuzují děti k poznávání, rozvíjí jejich kreativní myšlení. JimJam je hlavně legrace a zábava s oblíbenými hrdiny, které děti milují! Stanice Minimax, i to jsou příběhy pro děti a mladé diváky. Během nonstop vysílání programu MINIMAX se děti potkají se svými oblíbenými hrdiny jako je Požárník Sam, Lokomotiva Tomáš, Máša a medvěd, Trolové či Lego Friends. Víkend přináší vždy nějaké milé filmové překvapení např. dobrodružství z pestrého života Barbie.