Novinka

Máme pro vás další porci free-to-view programů. Dívejte se celý březen na Arena Sport 1 v HD kvalitě zdarma!

21.02.2020

Nebaví vás sedět a koukat na filmy? Nepatříte mezi hudební fanoušky a události v regionech jsou vám vzdálené? Máme řešení - sportovní televizní kanály nikdy nezklamou.

Arena Sport 1 vysílá ve vysokém rozlišení oblíbené sportovní pořady a události, třeba slovenskou fotbalovou Fortuna liga, švédskou hokejová ligu SHL, American Hockey League AHL, golfovou PGA Tour, smíšená bojová umění MMA, Nascar Racing, portugalskou Primera League a další. 

Na Arena Sport 1 se mimo jiné můžete těšit i na prestižní nizozemskou Eredivisie, dále pak argentinskou, rakouskou, ukrajinskou a druhou anglickou soutěž Sky Bet Championship, ale i nejvyšší fotbalovou ligu ve Švýcarsku – Super ligu, v níž aktuálně působí velké množství legionářů z celého světa, včetně ČR a SR.

V nabídce stanice samozřejmě nechybí ani jiné sporty – například motoristické závody NASCAR Xfinity. Nově se můžete těšit třeba na stolní tenis nebo badminton.

Až 90 procent vysílání této televizní stanice tvoří exkluzivní přímé přenosy a záznamy ze širokého spektra domácích a zahraničních sportů. Kromě přenosů nabízí několik sportovních magazínů. Nejdůležitější okamžiky týdne fotbalového klubu Borussia Dortmund mapuje BVB World, zákulisí významných motoristických závodů přináší Formula E: Street Racers a Mobil 1 Grid.

Neváhejte a ponořte se do světa sportovních přenosů!