Mých 8, Mých 13 a Mých 15 VOLITELNÉ BALÍČKY PROGRAMŮ

 

Víte, že si můžete každý měsíc vybírat ze široké škály prémiových televizních programů a nastavovat si obsah balíčků Mých 8, Mých 13 nebo Mých 15 podle svého aktuálního tarifu?

Přizpůsobte televizní programy Vašim zálibám. Oblíbené programy můžete libovolně měnit vybírat a kombinovat 1 x měsíčně ve své Klientské zóně nebo přímo ve vaší samoobsluze.

Nedokážete se rozhodnout, zda raději sportovní, dokumentární, filmové či pohádkové programy?
Pořiďte si vyšší tarif a získejte více možností pro vlastní nastavení televize.

SlužbaCena/kalendářní měsíc*Programová nabídkaMožnost přikoupit za věrnostní body 
Mých 8120 KčLibovolných 8 TV kanálůNeObjednat
Mých 13220 KčLibovolných 13 TV kanálůNeObjednat
Mých 15300 KčLibovolných 15 TV kanálůNeObjednat
TV MAXI440 Kč30+ prémiových TV kanálůNeObjednat

Nestačí vám 15 prémiových kanálů? Pořiďte si balíček TV MAXI a získejte 30 prémiových kanálů, které jsme pro vás vybrali.

*měsíční poplatek za balíčky "Mých 8", "Mých 13" a "Mých 15" se přičítá k Základní programové nabídce a TV Start či k balíčkům TV s internetem

20 za 20

Nahráváte často pořady a dosavadní prostor na ukládání Vám nestačí? Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin. Žádný oblíbený seriál nebo film Vám už neuteče a můžete si jej pustit, když budete mít zrovna chuť. Pořad zůstane nahraný po dobu 3 měsíců.

SlužbaCena/kalendářní měsíc*Možnost přikoupit za věrnostní body 
20 za 20**20 KčAnoObjednat

** Základní velikost individuálního prostoru je v závislosti na Vašem tarifu 10 či 20 hodin. Pokud Vám tento prostor nestačí, jednoduše si můžete přikoupit dalších 20 hodin formou balíčku 20za20. Tato služba se nevztahuje k tarifu Základní nabídka,protože neobsahuje chytré funkce PODA TV.