Novinka

Sloučení společností PODA a.s. a COMA s.r.o.

22.10.2018

Tímto dnem se uživatelé sítě UNET stanou součástí rodiny téměř 100 tisíc spokojených klientů společnosti PODA a.s. Naše záměry co nejdříve masivně investovat do rozvoje sítí a služeb v regionu východních Čech jim přinesou rychlejší a kvalitnější telekomunikační služby.

Od 1. října 2018 dochází k těmto skutečnostem:

- všechny faktury budou vystavovány pod hlavičkou společnosti PODA a.s.,
- čísla bankovních účtů pro zasílání plateb za služby se nemění, 
- byla zavedena nová zákaznická linka 703 730 730,
- pro případ emailových dotazů je k dispozici adresa info-podpora@poda.cz, 
- servisní partner pro technickou podporu klientů se nemění,
- web www.unet.cz je dále k dispozici.

PODA a.s. je významným poskytovatelem telekomunikačních služeb a spojením obou společností vznikl silný operátor s pokrytím významné části České republiky. Vzájemné obohacení na technické a obchodní úrovni umožní rozsáhlejší investice do infrastruktury a zvyšování kvality i rozsahu poskytovaných služeb. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby, jako je připojení k internetu a postupně, v závislosti na dostupné technologii, také TV vysílání, pevné i mobilní telefonní spojení a další doplňkové služby.

Aktuálně rozjíždíme celou řadu investic a vylepšení pro zajištění rychlejších a kvalitnějších služeb pro Vás a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Součástí připravovaných změn jsou i změny loga, internetových stránek a dalších komunikačních prostředků, se kterými se budete v blízké budoucnosti setkávat. Nová vizuální identita se postupně dotkne i vašich servisních partnerů. Vaše známé logo UNET se postupně promění v PODU.

Velmi si vážíme přízně našich stálých zákazníků, kteří pravidelně a opakovaně nakupují naše služby a rádi je odměňujeme za věrnost. I Vám rádi nabídneme začátkem příštího roku účast ve Věrnostním programu PODA pro naše klienty.

CO TEĎ MUSÍTE UDĚLAT?

I když jsme Vás zahrnuli mnoha informacemi, Vy nemusíte udělat nic. Všechno vyřídíme za vás. Pokud byste přece jen potřebovali v něčem poradit a máte raději osobní kontakt, jsme Vám stále a rádi k dispozici na pobočce v Poličce, Masarykova 8. nebo na tel. čísle naší zákaznické linky 703 730 730. 

Věříme, že nám zachováte přízeň a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

  • Sloučení společností PODA a.s. a COMA s.r.o.