Novinka

Pokračujeme ve FREE vysílání vybraných TV programů

02.09.2020

Po dvouměsíční prázdninové pauze se vracíme k nabídce vybraných TV programů zdarma. Po celé září najdete ve své programové nabídce volně ke zhlédnutí program MEZZO Live HD, plný klasické hudby, jazzových koncertů, baletu a opery.

Stanici MEZZO lze charakterizovat jako hudební kanál věnovaný umělcům a jejich kompletnímu repertoáru. Žánrově se věnuje opeře i jazzovým koncertům. Tato francouzská hudební stanice je dostupná ve vysokém rozlišení obrazu.

TV program MEZZO z naší Základní nabídky a sesterský program MEZZO Live HD sledují zblízka hvězdy hudebního nebe. Každý měsíc si můžete poslechnout živá vystoupení, sledovat exkluzivní záběry a s chutí si poslechnout živé rozhovory s vybranými osobnostmi vážné hudby.

Měsíc září je na TV kanálu MEZZO věnován české tvorbě. Buďte svědky živého přenosu Zahajovacího koncertu České filharmonie přímo z Dvořákovy síně pražského Rudolfina. Letos je poctou Václavu Neumannovi. Od Smetany po Janáčkova smyčcová kvarteta, zářijové vysílání potěší nejenom fanoušky koncertů klasické hudby, ale také milovníky tance. Podívejte se třeba na Malou mořskou vílu ve zpracování Baletu Národního divadla a choreografa Jana Kodeta.

Pojďte si s námi užít měsíc září na vlně klasiky!