Novinka

Máte rádi zvířata?

24.01.2020

Zpříjemněte si studený únor sledováním televize! Poutavé dokumenty o zvířatech, od domácích miláčků až po nespoutanou říši divokých zvířat, vám nabídneme na programu Animal Planet HD od 1. do 29. února ZDARMA. Program bude součástí Základní nabídky i PODA net. TV.

Nejkvalitnější program, mapující všechna zákoutí zvířecí říše, je připravován velkorysou optikou a s náležitě poučeným komentářem. Můžete se těšit na seriál Divocí tvorové s Dominikem Monaghanem. S tímto hercem a nadšeným milovníkem přírody se vydáme do vzdálených koutů naší planety, kde pátral po nejnebezpečnějších a nejvzácnějších zástupcích říše zvířat. Hvězda filmů Ztraceni a Pán prstenů je už od dětství vášnivým obdivovatelem divokých zvířat a sám doma chová nepřeberné množství brouků, hadů a plazů.

Pořad SOS živočišné říše odhalí každodenní práci organizace Wildlife Aid, ve které se lidé neustále setkávají se zvířaty v nouzi. Poznáte, že moderátor tohoto pořadu Simon Cowell si se svým týmem na nudu rozhodně stěžovat nemůže…

A třeba paličaté domácí kočky a jejich proměnu v příjemné společníky vám představí dokumentární seriál Má pekelná kočka.

Dokumentární program Animal Planet HD vysílá ve formátu 1080i, což je zlatý standard pro HD, se stereo zvukovou stopou v českém nebo anglickém jazyce. Díky jedinečnému požitku ze zvuku a videa vám přiblíží život v divočině, ukáže reálný obraz přírody a vtáhne vás do skutečně dojemných příběhů. Dejme si společně svět zvířat, prošpikovaný dravou snahou o přežití i dojemnými příběhy plnými emocí a vášní.