28. duben 2017

Akční nabídka pro nové klienty z Moravskoslezska

Navštivte náš promostánek v Hypermarketu Tesco v Karviné a v Tesco Ostrava Třebovice ve středu a čtvrtek  21. - 22.6. a získejte 2 měsíce služeb a aktivaci zdarma.


Rádi vás přivítáme ve středu i ve čtvrtek od 10:00 do 19:00 hod. v Ostravě v Obchodním centru Tesco Třebovice na Sjízdné ulici 5554/2a a v Hypermarketu Tesco Karviná na třídě 17. listopadu 883/2a.

Máte zájem o PODA služby a líbilo by se Vám získat je s bonusem 2 měsíce zdarma a ušetřit i 650 Kč za aktivační poplatek? Využíjte akční nabídku, navštivte náš stánek a užijte si naplno jedinečné televizní služby a kvalitní internet. Naučíme Vás ovládat chytré funkce jako je přetáčení pořadů, nahrávání, zpětné sledování aj. Nepotřebujete si kupovat drahou televizi, veškeré bonusy jsou automatickou součástí našich služeb. Televize do mobilů a tabletů zdarma? Ano, všem klientům ke službám (kromě extra zvýhodněných Senior a Základní nabídka)! 

Nejste si jisti a chcete vyzkoušet v čem je naše televize jiná? I pro Vás máme nabídku, navštivte náš promostánek anebo kterékoliv Klientské centrum a požádejte o promokód na vyzkoušení televize do mobilu či tabletu PODA net.TV zdarma. Chytré funkce jsou její samozřejmou součástí.

Na archiv novinek

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru