2. leden 2017

Markíza I., Barrandov Family a Super Polsat

Od 1.1.2017 jsme pro Vás připravili kvalitnější vysílání kanálu Markíza International v HD. Barrandov Family nahradil program Barrandov Muzika.

K 31.12.2016 ukončil provozovatel z důvodu diváckého nezájmu program Barrandov Muzika a nahradil jej rodinným kanálem Barrandov Family. Jedná se o program určený širokému publiku, který nabízí především vlastní tvorbu.

Ve dnech 1.1. a 2.1.2017 jste mohli zaznamenat omezení vysílání u programu Markíza International a některých dalších programů, ke kterému došlo z důvodu přechodu na kvalitnější HD vysílání. Upravené programy naleznete na stejných pozicích jako jejich předchozí verze, jejich názvy byly rozšířeny o přívlastek HD.

A dalším přínosem pro diváky polských televizních stanic je náhrada kanálu Polsat sport news za Polsat Super. Tato stanice nabízí kromě živých sportovních přenosů divákům navíc zpravodajství, filmy, seriály a zábavu. Jedná se o první stanici v Evropě a Polsku, která bude mít většinu obsahu připravenou pro diváky se zrakovým či sluchovým postižením. 

Omlouváme se Vám za případná omezení a přejeme, ať si užijete kvalitnější obraz svých oblíbených pořadů. @podavasbavi

   

Na archiv novinek

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru