SLA

Servisním rozhraním, po které provádí PODA a.s. údržbu a odpovídá za jeho řádný chod je místo (zásuvka) v bytě či kanceláři zákazníka. Zákazník má možnost hlásit závady v pracovních dnech od 7:00 do 19:30 hod., mimo pracovní dny od 8.00 do 19.30 hod. Hlášení o závadách a reklamacích přijímáme na pracovišti technické podpory na zákaznických linkách 844 844 033 a 730 430 430 nebo využijte konktaktní formulář či podpora@poda.cz.

Smluvně zaručená úrověň kvality poskytovaných služeb (SLA):

SLA 3 - pro cenový program SkyNet EDU (anebo individuální sjednání)

Započetí prací na odstranění poruchy do 2 hodin od nahlášení poruchy, odstranění poruchy do 24 hodin od nahlášení, NON stop služba helpdesk, ztrátovost paketů na přístupové síti nejvýše 0,3%, odezva přístupové sítě nejvýše 20 ms, dostupnost služeb nejméně 99,5%, jasná srozumitelnost hlasové komunikace.

SLA 2 - pro cenový program Garant EDU

Započetí prací na odstranění poruchy do 16 hodin od nahlášení poruchy, odstranění poruchy do 24 hodin od nahlášení, ztrátovost paketů na přístupové síti nejvýše 2%, odezva přístupové sítě nejvýše 60 ms, srozumitelnost hlasové komunikace.

SLA 1 - pro cenový program MINI EDU

Započetí prací na odstranění poruchy do 1 pracovního dne od nahlášení poruchy, ztrátovost paketů na přístupové síti nejvýše 5%.

Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty