Fax do mailu

Fax do mailu je služba, která zajistí přijímání faxových zpráv prostřednictvím elektronické pošty. Umožňuje uživateli se zaregistrovanou e-mailovou adresou přijímat faxové zprávy odeslané z jakéhokoliv běžného faxového zařízení z veřejné telekomunikační sítě. Uživatel nepotřebuje žádné nadstandardní znalosti, postačí mu pouze běžná uživatelská praxe s PC. Pro příjem faxů je uživateli zdarma na dobu užívání služby přiděleno veřejné telefonní číslo.

Mail do faxu

Mail do faxu umožňuje uživateli odesílání faxových zpráv prostřednictvím elektronické pošty. Vyžaduje pouze běžné znalosti obsluhy PC s důrazem na elektronickou poštu. Uživatel zaregistrovaný k užívání této služby místo odeslání faxu prostřednictvím faxového přístroje odešle e-mail s přesně definovanou strukturou adresy příjemce a přiloží soubor, který vyhovuje seznamu podporovaných formátů.

Instalace faxového serveru
Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty