Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha s.r.o.

Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha s.r.o.je moderní vzdělávací institucí s padesátiletou tradicí, využívající nejnovějších výukových metod, e-learningového vzdělávání včetně cloudových řešení. Naše společnost škole navrhla a poskytuje:
  • Datové služby - řešení redudantním způsobem, kdy primární připojení je poskytováno na beztrátovém spoji Point-to-Point s vyhrazenou garantovanou rychlostí, ve stabilním pásmu 10,5 GHz bez agregace. Záloha připojení je řešena službou DSL na metalickém vedení. V případě výpadku primárního spoje je datový tok automaticky přesměrován na záložní linku při zachování stávajících IP adres. Jako součást řešení je zároveň poskytována nejvyšší podpora úrovně poskytovaných služeb SLA 3.
  • Hlasové služby - řešení SIP trunkem připojeným do stávající telefonní ústředny školy prostřednictvím IP převodníku. Navržená technologie zaručuje nízké náklady na provoz. Zákazník neplatí žádné měsíční poplatky za pronájem telefonních linek jiných poskytovatelů. Oproti nízkým nákladům nabízí řešení vysokou kvalitu přenosu hlasové komunikace, neboť datový i hlasový přenos běží paraelně ve dvou oddělených kanálech, což zaručuje vysokou kvalitu přenosu hlasu.
  • Virtuální fax - služba nabízí přenos standardních faxů (odesílání i příjem) prostřednictvím e-mailu. Všechny příchozí faxy jsou směrovány na předem definovaný e-mail nebo skupinu e-mailů. Odchozí faxy jsou odesílány z předem definovaného e-mailu a přiděleného "faxového čísla".


Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty