Město Bohumín

Internetové připojení PODA pro bohumínskou radnici využíváme od roku 2004. Ze začátku bezdrátovým přístupem na 10,5 GHz spoji, později přes optický kabel. Od roku 2006 využíváme služby i ISDN 30 hlasové služby PODA. Spolupráce s firmou je po celou dobu využívání služeb bezproblémová.

Ing. Jiří Rozsypal, informační technologie, MěÚ Bohumín

Společnost PODA a.s. poskytuje městu Bohumín tato řešení:

  • Datové služby - jedná se o garantovanou symetrickou datovou linku s agregaci 1:1. Datová linka je monitorována 24/7/365. Datové služby jsou poskytovány na optickém vláknu.
  • Hlasové služby:
    • provoz na odděleném datovém segmentu
    • připojení digitální ústředny Siemens na modelu Patton SN4940/1E30V/EUI
    • Virtuální fax - služba nabízí přenos standardních faxů (odesílání i příjem) prostřednictvím e-mailu. Všechny příchozí faxy jsou směrovány na předem definovaný e-mail nebo skupinu e-mailů. Odchozí faxy jsou odesílány z předem definovaného e-mailu a přiděleného "faxového čísla"

 

Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty