Ceníky a tarify

Každá instituce potřebuje ke svému provozu jiný počet telefonních čísel a různé kombinace tarifů. Všichni mají však jeden společný cíl - maximální úspora a efektivita užívaných mobilních služeb. Vycházíme z vlastních dlouholetých zkušeností, a proto školám a veřejným institucím nabízíme ryze individuální přístup a sestavení nabídky na míru. Nezbytnou samozřejmostí služby PODA Mobil je přehledná správa služeb.

Vaše důvěra a věrnost je pro nás prioritní. Firmám, využívajícím řešení internetového připojení od PODA, nabízíme jako bonus k dosud užívaným službám jednu z nejvýhodnějších nabídek na současném trhu. Porovnejte naši nabídku s Vaší současnou, rádi Vám vyjdeme vstříc s individuálním tarifem přímo pro Vás. Využijte poptávkového formuláře, kontaktujte své obchodníky nebo využijte zákaznickou linku 844 844 033 a 730 430 430.


Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty