PODA a.s.

Společnost PODA a.s. patří mezi přední poskytovatele telekomunikačních a datových služeb. Svá řešení realizuje výhradně na vlastních datových sítích. Rozsah činnosti zaměřuje na domácnosti, firmy, školy a veřejné instituce. Díky neustálým investicím do rozvoje technologických řešení a zařízení přináší svým zákazníkům vysoce kvalitní a stabilní internetové připojení, televizní vysílání, IP telefonní linky, mobilní služby a datacentrum. V roce 2015 se PODA a.s. stala operátorem s největším počtem optických přípojek.

Motto: Snažíme se neustále zlepšovat!

"Vážení zákazníci,

rád bych Vám poděkoval za Vaši dosavadní přízeň. Velmi si vážím toho, že můžeme být Vaším partnerem v podnikání a zároveň společníkem při odpočinku. Vaše spokojenost a pohodlí při užívání našich služeb je naším hlavním motorem a metou. Neustále inovujeme a rozšiřujeme nabídku našich služeb, abychom přispěli ke zkvalitnění Vašich životů. Tým našich zaměstnanců je plně připraven reagovat na Vaše přání a podněty. Vaše důvěra je pro nás na prvním místě, a proto jsme připraveni nadále investovat do nejdokonalejších technologií a postupně rozšiřovat svou působnost. "

 

Ing. Martin Šigut
statutární ředitel PODA a.s.

Pro akcionáře

Historie společnosti

Ekonomické údaje

PODA TV


Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty