Technologie GPON

Přivítejte doma nejmodernější světovou technologii GPON                                                

Pasivní optická síť GPON (Gigabit PON) představuje jeden z nejvýznamnějších směrů v instalování optických připojení. V současné době se jedná o nejmodernější technologii pro provoz internetu, televize a hlasových služeb. Přímo do Vašich domácností přivedeme optický kabel, který umožňuje přenos vysokorychlostního internetu až do výše 2,5 Gbps (tj. 2.500 Mbps). Jediná optická přípojka ve Vaší domácnosti plně obslouží veškeré potřeby všech členů a do budoucna nabízí ještě mnohem vyšší kapacitní potenciál. S přechodem na GPON je Vaše domácnost technologicky připravena na budoucnost.

Výhody pro každou domácnost

Tarify označené přívlastkem GPON nabízí oproti ostatním tyto přednosti:

 Optické vlákno až do bytu uživatele.

 Vyšší rychlosti internetového připojení (až 300 Mbps).

 Chytré funkce programových skupin NOVA a PRIMA zdarma.

 Součástí zařízení WiFi a switch zdarma.

 Nejvyšší možná kvalita televizního signálu.

 Po našem optickém kabelu nehrozí průnik elektrického přepětí.

 Možnost připojení analogového telefonu.

 

Technologií GPON připojujeme v současné době všechny nové domy a postupně přepojujeme stávající, již připojené klienty. Na dostupnost technologie ve Vašem domě se informujte na Zákaznické lince 844 844 033 a 730 430 430 anebo na pobočkách našich Klientských center.

Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví
Kompletní ceník pro domácnosti

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty