Balíček TANDEM S PRÉMIÍ a GPON TANDEM S PRÉMIÍ

... ideální rodinná harmonie

80 televizních programů + Mých 10 (balíček volitelných programů)

 7 dní TV archiv

100 Mbps/100 Mbps rychlost internetu

 300 Mbps/80 Mbps rychlost internetu GPON*

 1 zařízení PODA net.TV

3 SIM karty PODA Mobil

CHYTRÉ TV FUNKCE


Cena/měsícAktivace TV službyAktivace internetu
660 Kč 650 Kč 0 Kč

 

Volitelné varianty nastavení rychlosti internetu tarifu
GPON TANDEM S PRÉMIÍ 
Rychlost příchozí/odchozí
300/80 Mbps 190/190 Mbps

*Uvedená příchozí/odchozí rychlost je nastavena u tohoto tarifu automaticky. Klienti si mohou ve své Klientské zóně upravit nastavení rychlosti internetu podle aktuálních potřeb. Více informací.Dvě  prémie  k  jednomu  tarifu?  U  nás je  to možné.  K  základní nabídce  80 TV  programů výhodně získáte 10 aktraktivních programů v rámci balíčku Mých 10 z Rozšířené programové nabídky, internetovou televizi PODA net.TV na 1 zařízení a 3 SIM karty PODA Mobil zdarma.

Bonusovou součástí balíčku TANDEM S PRÉMIÍ a GPON TANDEM S PRÉMIÍ jsou jedinečné "chytré funkce" PODA TV. "Chytré funkce" programů skupiny Nova a Prima nejsou součástí základní verze tarifu. Přiobjednat si je můžete přes set-top box anebo v Klientské zóně.

Volitelné balíčky programů - K PŘIOBJEDNÁNÍ

Nestačí Vám 10 volitelných kanálů Rozšířené nabídky a chtěli byste ještě více? Zatraktivněte si Základní programovou nabídku o zajímavé kanály z Rozšířené nabídky programů. Připravili jsme pro Vás výhodný balíček volitelných programů Mých 5. Skladbu programů můžete libovolně měnit 1 x měsíčně.

Poskytovatel si vyhrazuje právo měnit skladbu Základní a Rozšířené programové nabídky.

Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví
Kompletní ceník pro domácnosti

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty