Balíček RYCHLÝ TANDEM a GPON RYCHLÝ TANDEM

... chytré řešení pro aktivní využívání internetu

80 televizních programů + Mých 5 (balíček volitelných programů)

 7 dní TV archiv

100 Mbps/30 Mbps rychlost internetu*

 250 Mbps/80 Mbps rychlost internetu GPON*

1 zařízení PODA net.TV

2 SIM karty PODA Mobil

CHYTRÉ TV FUNKCE

 

Cena/měsícAktivace TV službyAktivace internetu
540 Kč 650 Kč 0 Kč

 

Volitelné varianty nastavení rychlosti internetu tarifu
RYCHLÝ TANDEM a GPON RYCHLÝ TANDEM 
Rychlost (příchozí/odchozí)
100/30 Mbps 65/65 Mbps 30/100 Mbps
250/80 Mbps 165/165 Mbps  ***

*Uvedená příchozí/odchozí rychlost je nastavena u tohoto tarifu automaticky. Klienti si mohou ve své Klientské zóně upravit nastavení rychlosti internetu podle aktuálních potřeb. Více informací.Blesková rychlost internetu, 80 programů základní televizní nabídky a k tomu si můžete 1 x za měsíc vybrat 5 volitelných kanálů z rozšířené nabídky. Součástí balíčku je zdarma televizní vysílání do mobilních zařízení PODA net.TV a 2 SIM karty výhodné mobilní služby PODA Mobil. Neomezujte se ve Vaší práci s internetem - nic Vás teď nezastaví ani nezpomalí.

Bonusovou součástí balíčku RYCHLÝ TANDEM a GPON RYCHLÝ TANDEM jsou jedinečné "chytré funkce" PODA TV. "Chytré funkce" programů skupiny Nova a Prima nejsou součástí základní verze tarifu. Přiobjednat si je můžete přes set-top box anebo v Klientské zóně.

Volitelné balíčky programů - K PŘIOBJEDNÁNÍ

Nestačí Vám 5 volitelných programů Rozšířené nabídky a chtěli byste mít více? Zatraktivněte si Základní programovou nabídku o ještě více zajímavých kanálů z Rozšířené nabídky programů. Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky volitelných programů Mých 5 a Mých 10. Vlastní skladbu programů můžete libovolně měnit 1 x měsíčně.

Poskytovatel si vyhrazuje právo měnit skladbu Základní a Rozšířené programové nabídky.

Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví
Kompletní ceník pro domácnosti

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty