Chytrá TV - funkce NAHRÁVÁNÍ

Nahrajte si své oblíbené pořady na 3 měsíce na náš server

Bojíte se, že nestihnete nový film či oblíbený seriál? Nebo jste právě narazili na něco, co rozhodně musíte vidět znovu? Nahrajte si vybraný pořad a dívejte se na něj, až budete mít čas a chuť. Zůstane Vám uložen k dispozici pro další přehrávání po dobu tří měsíců.

Potřebujete více než 10 či 20 hodin nahrávacího prostoru?

Nahráváte často pořady a není pro Vás dosavadní prostor na ukládání dostačující? Se službou "20 za 20" Vám za 20 Kč měsíčně rozšíříme nahrávací prostor o dalších 20 hodin. Tato služba se nevztahuje k tarifu Základní nabídka, jelikož neobsahuje "chytré funkce" PODA TV.

 

                                                         


Jaké jsou výhody nahrávání s chytrými funkcemi PODA TV?

  • I když nahrávání zapnete v průběhu pořadu, pořad bude nahrán celý, od začátku.
  • Po skončení nahrávaného pořadu se nahrávání automaticky vypne.
  • Během nahrávání pořadu lze přepínat na jiné kanály.
  • Je možné současně nahrávat pořady na více stanicích.
  • Máte-li více set-top boxů, sdílejí nahrávky mezi sebou - programy nahrané na jednom set-top boxu můžete sledovat z jiného.
  • Nahrávání můžete zapnout přímo při sledování pořadu, naprogramovat předem nebo aktivovat    zpětně pro pořady, které již skončily – viz funkce ARCHIV.
Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví
Kompletní ceník pro domácnosti

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty