Chytrá TV - SEZNAMY TV STANIC

Je Vaše programová nabídka příliš obsáhlá a nemůžete v množství kanálů najít ty, které Vás zajímají? Vytvořte si vlastní skupiny kanálů. Rozdělte si nabídku stanic podle jejich typu (např. sportovní, hudební, dětské aj.), nebo podle toho, kdo se na co rád dívá. Vybírejte si zcela podle svých představ či zvyků.

Při sledování televize pak jen stačí na dálkovém ovladači stisknout nulu a vyberete si ze svých seznamů ten, který Vám právě vyhovuje.

PŘEPNUTÍ NA JINÝ SEZNAM KANÁLŮ →  číslicí 0 na dálkovém ovladači

Podrobný návod pro vytvoření vlastních seznamů stanic a změnu pořadí kanálů

Vstupte do „MENU“ a přesuňte se na záložku "Skupiny kanálů".

Zeleným tlačítkem vytvoříte novou vlastní skupinu stanic.  Na zobrazené klávesnici zadejte název nového seznamu – přesunujte se pomocí šipek na dálkovém ovladači, písmena volte tlačítkem "OK". Poté se přesuňte na pole „Potvrdit“ a stiskem "OK“ založení nového seznamu odsouhlaste.

Vytvořený seznam je zařazen mezi ostatní seznamy kanálů. Tlačítkem "OK" do něj vstupte.  Z nabídky všech dostupných TV programů volte pomocí "OK" ty, které si přejete mít ve své vlastní skupině.

Ve vytvořené skupině lze pomocí tlačítka "OK" a šipek nahoru a dolů programy posunovat a měnit tak jejich pořadí podle vlastní preference.

Po ukončení úprav vystupte z nabídky pomocí tlačítka "Back" (symbol zakulacené šipky) a své nové nastavení potvrďte "OK".

Vytvářet vlastní skupiny a pořadí stanic je možné i v Klientské zóně PODA.

Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví
Kompletní ceník pro domácnosti

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty