Chytrá TV - SDÍLENÍ NAHRÁVEK

Máte na set-top boxu uloženou skvělou nahrávku, kterou by měl vidět i někdo z Vašich blízkých? Nebo jste si nestihli nahrát zajímavý pořad a víte o někom, kdo jej má uložen na svém set-top boxu PODA? Podělte se o své zážitky! Pomocí nové funkce si posílejte své nahrávky mezi sebou.

Postup pro sdílení nahrávek:

Vstupte do MENU, sekce "Nahrané pořady". Stiskněte modré tlačítko na ovladači a vyberte, zda si přejete předat svou nahrávku někomu jinému, nebo si přejete cizí nahrávku zařadit mezi své.

Pokud zvolíte poslat svou nahrávku dál, vygenerujte kód a předejte ho tomu, komu ji posíláte. On nahrávku na svém set-top boxu pomocí kódu zobrazí. Pro zařazení nahrávky z jiného set-top boxu mezi vlastní použijte kód, vygenerovaný druhou stranou. TV program, na kterém je zvolený pořad vysílán, musí mít v rámci svého tarifu oba účastníci sdílení.

Nahrávky můžete sdílet i prostřednictvím své Klientské zóny.

Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví
Kompletní ceník pro domácnosti

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty