Chytrá TV - funkce ARCHIV

Přehrávejte a nahrávejte i pořady, které již skončily

Přišli jste domů pozdě a zmeškali pořad, na který jste se těšili? S naším archivem máte po problému. Ukládáme Vám až 7 dní zpětně pořady, které již skončily. Dokud se zobrazují v Programovém průvodci, máte možnost si je znovu přehrát či nahrát. A stejně jako při spuštění pořadu od začátku využívat možnosti pozastavení a  přetáčení.

Nahrávejte z ARCHIVU

Svůj oblíbený pořad si můžete nahrát i ze zpětného archivu. Není pro Vás 10-ti či 20-ti hodinový nahrávací prostor dostačující? Připravili jsme pro Vás službu "20 za 20".

"20 za 20"

Nahráváte často pořady a potřebovali byste ještě více nahrávacího prostoru? Za 20 Kč měsíčně Vám rozšíříme nahrávací prostor o dalších 20 hodin. Tato služba se nevztahuje k tarifu Základní nabídka, jelikož neobsahuje "chytré funkce" PODA TV.

                                                                             
                     

Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví
Kompletní ceník pro domácnosti

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty