Poplatky a slevy k televizní službě

Aktivace TV služby

Poplatek za aktivaci TV služby zahrnuje konfiguraci sítě a set-top boxu, zavedení provozních záznamů, inicializaci diskového prostoru pro PVR, odbornou montáž u zákazníka včetně nastavení jeho TV zařízení.

Reaktivační poplatek

Reaktivační poplatek platí pro každé přerušení v užívání služeb a činí 200 Kč. Přerušení služeb je možné na dobu 2-6  měsíců a lze provést jednou ročně. Přerušení služeb nelze provést během trvání smlouvy na dobu určitou, mohou jej využít klienti se smluvním vztahem na dobu neurčitou.

Poplatek při předčasném ukončení smlouvy

V případě, že klient předčasně požádá o ukončení smlouvy na dobu určitou, je účtován poplatek za předčasné ukončení smlouvy ve výši 20 % součtu zbývajících měsíčních paušálů.

Sleva pro držitele průkazů ZTP/P

Slevu 50 % pro držitele průkazů ZTP/P lze uplatnit na balíčky internet+TV, služby připojení k internetu a televizní službu TV Start, s výjimkou tarifu Senior. Nárok na tuto slevu je nutné doložit platným průkazem ZTP/P (kopii lze zaslat poštou, faxem či naskenovanou v příloze e-mailu na info@poda.cz). 

Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví
Kompletní ceník pro domácnosti

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty