Ceník samostatné televize bez internetu

Službu TV Start je možné si pořídit i samostatně, bez připojení k internetu. K dispozici je domácnostem, připojeným k optické síti.

Abychom dostáli svému mottu "VŽDYCKY NĚCO NAVÍC", nabízíme Vám bonusově ke službě TV Start:

SIM karta PODA Mobil a televizní vysílání do mobilních zařízení PODA net.TV zdarma.

SlužbaCena/kalendářní měsícAktivace
TV služby
Programová nabídkaPODA net.TV
(zdarma)
PODA Mobil
(zdarma)
Chytré funkce
TV Start 280 Kč 1.150 Kč 80 TV kanálů 1 zařízení 1 SIM ANO*
Základní nabídka 120 Kč 1.150 Kč 80 TV kanálů 0 0 NE

*Netýká se programů skupiny Nova a Prima. U těchto programů si můžete chytré funkce přiobjednat přes set-top box anebo v Klientské zóně.

Máte doma více televizí?

SlužbaPřipojení dalšího set-top boxu/měsícAktivace 2. a další televize
TV Start 50 Kč 325 Kč
Základní nabídka 50 Kč 650 Kč

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Volitelné balíčky programů - K PŘIOBJEDNÁNÍ

Zatraktivněte si Základní programovou nabídku (platí pro tarify TV Start a vyšší) o zajímavé kanály z Rozšířené nabídky programů. Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky volitelných programů Mých 5, Mých 10 a Mých 15. Skladbu programů můžete libovolně měnit 1 x měsíčně.

Vy ještě nemáte doma internet? Máte, ale sdílíte jej se sousedy? Už se s nikým nedělte! Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci televizních služeb a stabilního, rychlého, nesdíleného internetu a k tomu plno bonusů. Užívejte si naplno Váš volný čas sledováním oblíbených pořadů či zajímavostí ze světa internetu, vše za jeden měsíční poplatek. Vyberte si z nabídky našich balíčků právě ten, který je pro Vás nejvýhodnější.

Chytré funkce PODA TV

Poplatky a slevy

TV příslušenství

Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví
Kompletní ceník pro domácnosti

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty