RESIDOMO, s.r.o.

Společnost PODA a.s. uzavřela dohodu o partnerství se společností RESIDOMO, s.r.o. (dále jen RESIDOMO). Cílem partnerství je zajištění provozu vysokorychlostního internetu a digitálního televizního vysílání klientům bydlícím v domech RESIDOMO. Nájemníkům bytů RESIDOMO, kteří vlastníkovi bytů hradí měsíční poplatek DTS ve výši 48 Kč za digitalizaci TV signálu, poskytujeme příjem 24 volně šiřitelných kanálů a k nim zdarma přidáváme 2 slovenské a 2 polské kanály. Těmto nájemníkům jsou poskytnuty televizní služby nebo balíčky (internet+TV) se slevou 50 Kč. Sleva se týká pouze nájemníků, kteří mají uveden poplatek DTS v měsíčním vyúčtování společnosti RESIDOMO.

Uvedené služby a tarify (televizní vysílání, vysokorychlostní internet, pevná telefonní linka) poskytuje společnost PODA a.s. pouze domům připojeným na optickou síť.

SAMOSTATNÁ TELEVIZE (BEZ SLUŽBY PŘIPOJENÍ K INTERNETU)

SlužbaCena/kalendářní měsíc

Aktivace
TV služby

Programová nabídkaPODA net.TV
(zdarma)
PODA Mobil
(zdarma)
Chytré funkce
TV Start 230 Kč 650 Kč** 80 TV kanálů 1 zařízení 1 SIM ANO*
Základní nabídka 70 Kč 650 Kč** 80 TV kanálů 0 0 NE

*Netýká se programů skupiny Nova a Prima. U těchto programů si můžete chytré funkce přiobjednat přes set-top box anebo v Klientské zóně.
**Neobsahuje odbornou montáž technika včetně nastavení zařízení.

Domácnosti s více televizory

SlužbaPřipojení dalšího set-top boxu/měsícAktivace 2. a každé další televize
TV Start 50 Kč 325 Kč
Základní nabídka, Residomo 25 50 Kč 650 Kč

 ROZŠÍŘENÍ NABÍDKY TELEVIZNÍCH PROGRAMŮ

V případě, že Vám poskytované základní televizní programy nebudou stačit, máte možnost si svou nabídku programů rozšířit. Za 70 Kč měsíčně si můžete přiobjednat Základní nabídku s 80 televizními stanicemi

Volitelné balíčky programů - K PŘIOBJEDNÁNÍ

Zatraktivněte si Základní programovou nabídku o zajímavé kanály z Rozšířené nabídky programů. Připravili jsme pro Vás výhodné balíčky volitelných programů Mých 5, Mých 10 a Mých 15. Skladbu programů můžete libovolně měnit 1 x měsíčně.

 BALÍČKY TELEVIZE + INTERNET + PODA net.TV + PODA Mobil

Máte-li zájem o ještě širší televizní nabídku a zároveň stabilní a rychlé připojení k internetu, jsou pro Vás řešením balíčky, ve kterých získáte ještě více TV programů spolu s internetem za vynikající cenu. Tyto balíčky jsme pro Vás zatraktivnili zdarma bonusy:

SIM kartami PODA Mobil a televizním vysíláním do mobilních zařízení PODA net.TV

Přehled nabízených balíčků
SlužbaTelevizeInternetInternet GPONPODA net.TV
(zdarma)
PODA Mobil (zdarma)

Cena/měsíc pro klienty RESIDOMO*

Aktivace TV služby   
TANDEM 80 TV programů 50/10 Mbps 100/30 Mbps 1 zařízení 1 SIM 340 Kč 650 Kč
RYCHLÝ TANDEM  80 TV programů + Mých 5 100/30 Mbps  250/80 Mbps  1 zařízení 2 SIM 490 Kč 650 Kč
TANDEM S PRÉMIÍ 80 TV programů + Mých 10
100/100 Mbps   300/80 Mbps 1 zařízení 3 SIM 610 Kč 650 Kč
TANDEM NAPLNO 80 TV programů + 30 volitelných programů 100/100 Mbps  300/100 Mbps  4 zařízení 4 SIM 840 Kč 650 Kč


* uvedená cena se týká nájemníků domů RESIDOMO, kteří vlastníkovi bytů hradí měsíční poplatek DTS ve výši 48 Kč za digitalizaci TV signálu. Podrobné informace o balíčcích získáte rozkliknutím jednotlivých balíčků.

Co to znamená GPON?

Technologií GPON připojujeme v současné době všechny nové domy a postupně přepojujeme stávající, již připojené klienty. Na dostupnost technologie ve Vašem domě se informujte na Zákaznické lince 844 844 033 a 730 430 430 anebo na pobočkách našich Klientských center. Přečtěte si více o této nadčasové technologii.

 

Služba   Připojení dalšího set-top boxu/měsícAktivace 2. a další televize
TANDEM 50 Kč 325 Kč
RYCHLÝ TANDEM 50 Kč 325 Kč
TANDEM S PRÉMIÍ 50 Kč 325 Kč
TANDEM NAPLNO 50 Kč 325 Kč

Všechny uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Ke každému balíčku máte jako bonus jedinečné "chytré funkce" PODA TV. "Chytré funkce" programů skupiny Nova a Prima jsou nastaveny dle jednotlivých tarifů individuálně. Přiobjednat si je můžete přes set-top box anebo v Klientské zóně. Díky nim si vychutnáte televizní služby a relax naplno – můžete nahrávat, ukládat pořady, pozastavovat, spouštět od začátku či neustále dokola opakovat oblíbené scénky či záběry.

KROMĚ KVALITNÍ TV TAKÉ STABILNÍ PŘIPOJENÍ K INTERNETU

PODA nabízí svým klientům rychlé a spolehlivé připojení k internetu rádiovými spoji nebo na optické síti.

VOLITELNÉ RYCHLOSTI

Klienti služby internet nebo kombinace služeb internet s TV na optické síti (tj. všechny tarify TANDEM a FIBER) si mohou libovolně 1 x denně nastavovat optimální poměr příchozí a odchozí rychlosti internetového připojení. Více informací.

CENOVĚ DOSTUPNÝ INTERNET PRO SENIORY A ZTP/P

Občané pobírající starobní důchod si mohou pořídit připojení k internetu za velmi příznivou cenu. Služba Senior nabízí připojení k internetu pro nenáročné uživatele. Zároveň jsme připravili slevu pro držitele průkazů ZTP/P.

 VÝHODNÉ MOBILNÍ SLUŽBY

Připravili jsme pro Vás nabídku velmi výhodných mobilních služeb. Klienti služby internet, televize nebo jejich vzájemné kombinace, dostanou jako bonus SIM karty dle svého tarifu zdarma.

PEVNÁ TELEFONNÍ LINKA

PODA nabízí i kvalitní a cenově velmi výhodnou pevnou telefonní linku. Telefonní linku si můžete pořídit k internetovým a TV službám (mimo službu 24 volně šiřitelných kanálů).

Vyzvedávání set-top boxů

Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví
Kompletní ceník pro domácnosti

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty