Balíčky služeb

Kombinujte naše služby a šetřete na maximum! Vážíme si Vaší věrnosti, a proto jsme Vám připravili výhodné balíčky služeb plné slev a bonusů.

 

Balíček PODA Mobil + internet + TV

Zkombinujte PODA Mobil s výhodnými balíčky - tarify TANDEM, RYCHLÝ TANDEM, TANDEM S PRÉMIÍ a TANDEM NAPLNO. Dopřejete si tak maximální pohodlí a úspor při užívání služeb PODA.

 

 

Balíček PODA Mobil + internet

Jste spokojeni s internetovým připojením od PODA? Pořiďte si k němu navíc PODA Mobil a užívejte si naplno veškerých slev a výhod.

 

 Balíček PODA Mobil + TV

Výhodná nabídka  PODA Mobil je bonusem i pro zákazníky televizních služeb. Vyzkoušejte jeho výhody a mějte výdaje pevně pod kontrolou.

 

 


Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví
Kompletní ceník pro domácnosti

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty