Zvláštní tarify a slevy

Služba Senior je určena občanům pobírajícím starobní důchod. Pro její zprovoznění je nutné předložit osvědčení  o pobírání starobního důchodu z České správy sociálního zabezpečení anebo doklad z České pošty. Klienti využívající tuto službu nejsou zahrnuti do Věrnostního programu.

Slevu 50 % pro držitele průkazů ZTP/P lze uplatnit na balíčky internet+TV, služby připojení k internetu a televizní službu TV Start, s výjimkou tarifu Senior. Nárok na tuto slevu je nutné doložit platným průkazem ZTP/P (kopii lze zaslat poštou, faxem či naskenovanou v příloze e-mailu na info@poda.cz).

Zvláštní tarify
SlužbaRychlostCenaAktivace internetu
Senior 10/1 Mbps 250 Kč 500 Kč
Držitelé průkazu ZTP/P 50 % sleva na služby (včetně balíčků) dle smluveného tarifu základního ceníku*

*Pro klienty Residomo s.r.o., držitele ZTP/P, se vztahuje stejná výše slevy, jako pro ostatní klienty s touto slevou, tzn. 50% sleva je počítána ze základních nikoliv ze zvýhodněných Residomo tarifů.


Firewall – ochrana vašeho počítače

Ochraňte svá data a počítač. Pořiďte si za příplatek 25 Kč měsíčně firewall PODA a využívejte naplno bezpečné připojení k internetu.

Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví
Kompletní ceník pro domácnosti

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty