Poplatky k internetovému připojení

Aktivace internetu

Aktivační poplatek zahrnuje dopravu, kabeláž a odbornou aktivaci internetové přípojky v bytě zákazníka. Výše aktivačního poplatku se odvíjí od typu poskytované služby a je vždy uvedena v ceníku jednotlivých služeb. Aktivace internetové přípojky v bytě obnáší umístění zásuvky za první dveře zákazníkova bytu nebo zprovoznění dříve nainstalované, nefunkční zásuvky, ponechání dostatečné délky kabeláže dle přání klienta a zprovoznění internetu v bytě klienta. Uvedená cena aktivačního poplatku platí při smlouvě uzavřené na dobu neurčitou s minimální dobou trvání 12 měsíců. Při podpisu smlouvy na dobu neurčitou - bez úvazku, se aktivační poplatek navýší o 500,- Kč.

Reaktivační poplatek

Reaktivační poplatek platí pro každé přerušení v užívání služeb a činí 200,- Kč. Přerušení služeb je možné na dobu 2-6  měsíců a lze provést jednou ročně. Přerušení služeb nelze provést během trvání smlouvy na dobu určitou, mohou jej využít klienti se smluvním vztahem na dobu neurčitou.

Dovolujte si s PODA Mobilem!Klientská zóna v novém!Rozšiřte si nahrávací prostor o dalších 20 hodin za 20 Kč měsíčněBezkonkurenční ceny volání na pevných linkách PODAVýhodné kombinace služebPODA mobil - výdaje pod kontrolouNízké ceny volání a SMS jedině s PODA MobilStahujte naplno bez omezení rychlostiSestavte si vlastní programovou nabídkuUžívejte si volání v síti PODAVýhodné balídky - Vaše ideální volbaChytrá televize Vás skutečně baví
Kompletní ceník pro domácnosti

Poptávkový formulář

Zvolte si službu na míru
Klienti RPG Byty